Een veldles aan het Haringvliet
| Camilla Dreef
Camilla bezoekt in deze vlog een veldles aan het Haringvliet. Wat is er voor kinderen mooier dan lekker naar buiten te gaan en te leren wat er allemaal te zien en beleven is in de natuur. Wat wonen zij in een uniek natuurgebied!
Een veldles aan het Haringvliet
Accepteer cookies om deze content te zien.
Nog meer inspiratie?
-
Avontuurlijke tips in de voorjaarsvakantie
De voorjaarsvakantie staat voor de deur en wat is er nu leuker om met de kinderen eropuit te gaan? Dus leg de schermen even opzij en ga samen op avontuur op Voorne-Putten!
-
Zeehondenopvang A Seal
| Eef VerbruggenZeehondenopvang A SealHeb je wel eens nagedacht over wat er gebeurt met een zeehond die ziek of gewond is? Bij A Seal in Stellendam, slechts één dam verwijderd van Voorne-Putten, krijgen deze prachtige wezens alle zorg die zij nodig hebben.
-
Rondje Quackjeswater
| Ted C.J. SluijterRondje QuackjeswaterIn januari heb je van die grijze dagen die niet bepaald uitnodigen om naar buiten te gaan.