
Vestingdagen Hellevoetsluis
In het derde weekend van augustus worden traditioneel de Vestingdagen georganiseerd, de Vestingdagen 2.0 editie!
Op de vrijdag: geniet van de gezellige muziek, iets te drinken en/of te eten bij de lokale horeca en opening Vestingdagen 2.0 Hellevoetsluis op het Zuidfront om 19.00 uur door Burgemeester Junius.
Op de zaterdag en zondag is er lekker eten, drinken en overal muziek bij de horeca, de traditionele braderie, een formule 1 plein, trekkerclub/modelplein, diverse schepen in de Koopvaardijhaven, musea om te bezoeken, rondleidingen Verdedigingswerken, een Ibiza en curiosamarkt, een marineroadshow, een molenfair, demonstratie ringsteken, helikoptervluchten en nog veel meer.
Het spectaculaire vuurwerk op de zaterdagavond om 22.30 uur mag natuurlijk ook niet ontbreken.
Op zondag is er ook een platenbeurs en een mini popfestival met lokale bandjes vanaf 13.00 uur bij muziekcafe Mach bij Fort Haerlem.
Wanneer
- Vrijdag 18 augustus 2023 om 19.00 uur
- Zaterdag 19 augustus 2023 10.00 - 17.00 uur
- Zondag 20 augustus 2023 11.00 - 17.00 uur
Contact
Locatie
Bekijk ook eens
-
De Bende van Oranje - De Spaanse Plaag
De Bende van Oranje - De Spaanse Plaag31 maart en 1 april
BRIELLE
Muziek overig
-
Lichtschip 12 - Noordhinder
Lichtschip 12 - NoordhinderVroeger een drijvende vuurtoren, een baken op zee, nu een museumschip.
Bezienswaardigheid, Museum
-
Mijnenveger M.S.Bernisse
Mijnenveger M.S.BernisseEen varend erfgoed met een rijke historie, open voor publiek.
Bezienswaardigheid, Militair erfgoed, Museum
-
Ramtorenschip De Buffel
Ramtorenschip De BuffelUniek maritiem erfgoed in de vestinghaven van Hellevoetsluis.
Bezienswaardigheid, Attractie, Museum, Arrangement, Rondleiding
-
Italiaans Restaurant Fortezza
Italiaans Restaurant FortezzaEen modern Italiaans restaurant, gevestigd in het unieke historische pand het Pompgebouw.
Restaurant
-
De Brielse Poort
De Brielse PoortDe Brielse Poort werd in het jaar 1885 vervangen door de huidige doorgang.
Monument
-
Droogdok Jan Blanken
Droogdok Jan BlankenHet Droogdok Jan Blanken in Hellevoetsluis is één van de oudste, dokken van Nederland.
Bezoekerscentrum, Monument, Congres- en vergaderaccommodatie, Museum, Arrangement